Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Партнер Форуму

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.


GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).


Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Спікери UCloud:
Данило Бєлов

Захист інфраструктури в хмарі


Данило Бєлов
Директор з розвитку
UCloud

Партнер Форуму

Kingston Technology - найбільший в світі незалежний виробник модулів пам'яті, флеш-і твердотільних накопичувачів (SSD), що був заснований в 1987 році. Головний офіс компанії знаходиться в місті Фаунтен Веллей, штат Каліфорнія, США. Виробничі потужності компанії розташовані в США, Китаї та Тайвані.


На сьогоднішній день Kingston випускає більше 2000 найменувань продукції, що зустрічається в всіх пристроях, які використовують пам'ять - від комп'ютерів, серверів і принтерів до стільникових телефонів і цифрових камер.


Кількість працівників Kingston по всьому світу складає більше чотирьох тисяч чоловік. На початок 2010 року оборот Kingston за рік склав $ 4.1 млрд. Компанія була визнана журналом Fortune одним з «Кращих роботодавців в Америці».

Спікери Kingston Technology:
Віктор Самойлов

Kingston. 30 років лідерства


Віктор Самойлов
менеджер з розвитку бізнесу оперативної пам'яті в Україні
Kingston

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) - лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх і корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів і мобільних пристроїв. Висока спроможність виявлення загроз і мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET Україна:
Вячеслав Заріцький

Новiтнi технологiчнi розробки ESET для протидiї сучасним кiбератакам


Вячеслав Заріцький
провідний технічний спеціаліст
ESET Україна

Дмитро Федоренко

Додатковi рiшення ESET для всебiчного захисту IТ-iнфраструктури


Дмитро Федоренко
провiдний менеджер вiддiлу продажiв
ESET Україна

Партнер Форуму

Tsykhonya Lawyers - національна юридична компанія, що надає експертні послуги власникам, керуючим і топ-менеджерам компаній, а також державним підприємствам.


Керуючий партнер, засновник компанії - Денис Цихоня і команда юристів вирішують завдання найвищої складності, розробляють і реалізують правові стратегії, що дозволяють клієнту здійснювати свою діяльність без перешкод.

Спікери Юридична компанія "Tsykhonya Lawyers":
Ігор Биков

Партнер виставки

GigaCenter - входить у п’ятірку найкращих комерційних дата-центрів на території України. За показниками надійності, відмовостійкості та безпеки GigaCenter відповідає рівню Tier III. Також у 2016 році GigaCenter отримав міжнародний сертифікат ISO/IEC 27001: 2013, що підтверджує високий рівень системи управління інформаційною безпекою при наданні клієнтам послуг дата-центру. На базі цього майданчика замовникам пропонується широкий асортимент якісних послуг з розміщення серверного устаткування для компаній з високими вимогами до безперервності бізнесу.

Партнер виставки

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету, оператор надає повний спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни. ПАТ «Укртелеком» є частиною Групи СКМ.

Партнер конференції

TERMOPAL – найбільший в Україні постачальник матеріалів для виробництва меблів. Створено хмарний сервіс для ефективного управління ресурсами підприємства (ERP) і поглибленого бізнес-аналізу (BI), який використовується і розвивається вже багато років. Сервіс може бути корисний і для інших компаній МСБ.

Спікери TERMOPAL:
Михайло Лебединський

ERP і BI? Це дуже просто! Це просто хмарний сервіс iAIST


Михайло Лебединський
Директор по IТ
Termopal LLC

Партнер конференції

CuboDrom – це високотехнологічна компанія, яка розробляє унікальні програмні рішення, допомагаючи замовникам просувати їхній бізнес. Команда CuboDrom створює нові продукти та модернізує складні та застарілі системи. CuboDrom спеціалізується на сховищах даних та бізнес-аналітиці (Business Intelligence), системах керування інформацією, Big Data та ін.

Спікери CuboDrom:
Володимир Слободянюк

Machine Learning для бізнесу – приклади використання


Володимир Слободянюк
Засновник
CuboDrom

Партнер конференції

Design and Test Lab - розробляє мобільні програмні продукти для підприємців, стартапів і компаній з використанням новітніх ІТ-технологій. Географія клієнтів - США, Євросоюз. Основні платформи: iPhone, Android, інтернет.

Спікери Design and Test Lab:
 Володимир Обрізан

Надійність IT-проектів у техногенному світі


Володимир Обрізан
Директор Design and Test Lab та директор Першого інституту надійного програмного забезпечення
Design and Test Lab

Партнер конференції

САНФЛАУЕР КОМЮНІКЕЙШНС ГРУП - є найбільшим провайдером SaaS-послуг для контакт-центрів в Україні і за кордоном. Своїм клієнтам ми пропонуємо комплексні рішення по впровадженню IP-телефонії, CRM і WFM-систем, мовного аналізу в діяльності контакт-центрів з кількістю робочих місць від 5 до 500.

Спікери САНФЛАУЕР КОМЮНІКЕЙШНС ГРУП:
Антон Столяр

«Хмарна» телефонія - сучасна телефонія


Антон Столяр
начальник технічного департаменту
СФК ГРУП

Інформаційний партнер

IT News (Україна) - новини інформаційних технологій: стрічки новин Інтернету, зв'язку, наукомістких технологій, комп'ютерної безпеки та ін. в Україні і в світі, пошук точок Wi-Fi в містах України, аналітика ринку, огляди техніки, фотогалереї. Новини сайту відсортовані по більш ніж 130 розділах і підрозділах, що охоплює весь спектр ІТ, високих технологій, бізнесу в сфері ІТ і телекому, науки і техніки. Сайт входить до трійки найбільш відвідуваних українських ІТ-ресурсів.

IT News

www.itnews.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
info@itnews.com.ua
www.itnews.com.ua

Інформаційний партнер

IT Expert (Україна) - перше спеціалізоване галузеве агентство, яке працює на ринках IT і телекомунікацій. Щодня, в режимі реального часу, агентство випускає чотири стрічки новин, що інформують читачів про найбільш важливі події галузі в Україні та за кордоном, а також готує аналітичні статті, коментарі та інтерв'ю учасників та експертів ринку.

Інформаційний партнер

HiTech.Expert (Україна) - інтернет-проект, що висвітлює ситуацію на українському і світовому ринку високих технологій. Кожен день - самі оперативні новини та аналітика ринку hi-tech, розсилка свіжих новин по цільовій аудиторії. Також здійснюється інформаційна підтримка нових проектів: підготовка професійних прес-релізів і розсилання передплатникам і всеукраїнським та регіональним ЗМІ.

HiTech.Expert

www.expert.com.ua

Украина, 02002, Киев,
ул. Р. Окипной, 4, оф.78
Тел.: +38 044 569 66 18
Факс: +38 044 493 49 30
www.expert.com.ua

Інформаційний партнер

А-КОМ Академія (Україна) - незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ і пов'язаних з цим адмініструванням і перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академія

edu.a-kom.ua

Украина, 02660, Киев,
ул. Старосельская 1Д, 2 этаж
Телефоны: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

Luxoft Training - лідер в області навчання і консалтингу по ключовим дисциплінам Software Engineering. Понад 150 курсів, глибокі і просунуті знання, підтверджені багатим досвідом в розробці ПЗ, а головне - це великий пул експертів-практиків з Luxoft, готових ділитися практичним досвідом.

Інформаційний партнер

DOU.ua - найбільше українське співтовариство розробників.

Інформаційний партнер

PaPaYa Project — одеський МЕДІА проект PaPaYa (папайя). Девіз: «Будь фруктом серед овочів».

Інформаційний партнер

Шукаєте надійного партнера для організації корпоративного тренінгу? Зверніться в CyberBionic Systematics! Тренінги, які замовляють IT-компанії:

  • C# та .NET Core

  • JavaScript та Angular

  • Patterns of Design

  • SQL та ще 30+ технологій

Інформаційний партнер

Одеса News - це найбільш повна картина того, що відбувається в Одесі, Україні, світі. Якщо Ви хочете завжди бути в курсі подій, знати новини Одеси, своєчасно отримувати об'єктивну, достовірну і цікаву інформацію, тоді Вам з нами по дорозі. Одеські новини сьогодні.

Інформаційний партнер

Клуб ІТ-директорів Одеси - об'єднує ентузіастів, готових до вивчення і застосування інформаційних технологій в задачах управління сучасним підприємством. Раді бачити на своїх засіданнях фахівців, готових поділитися своїм досвідом у цій галузі і взяти активну участь в обговоренні актуальних проблем і завдань.

Інформаційний партнер

Одеський портал - віртуальна реальність Одеси - практично все про місто ... Інформація про нові і старі назви вулиць, про нові і старі пам'ятникі, легенди Одеси. Розповіді про людей, цікаві події, анонси заходів.

Інформаційний партнер

048.ua - сайт міста Одеси. Це популярне медіа з усією самою необхідною інформацією про Одесу: оперативні та актуальні новини, ексклюзивні інтерв'ю та журналістські розслідування, зручний довідник всіх підприємств міста, анонси культурних та розважальних заходів і найяскравіші фоторепортажі.

Інформаційний партнер

ВPL - проект нового часу! Ідея його проста - бути цікавим і корисним вам. На ВPL ви знайдете партнерів для розвитку вашого бізнесу, а також - людей, небайдужих до ваших ідей і проектів. Ми відмовляємося від конкурентної боротьби з будь-ким і визнаємо виключно партнерство. XXI століття - століття творіння і співпраці.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).